Loading…

Leonora Jakupi pas shumë kohe: Publikon këngën e re

  • 12/07/2019 | 21:54

Leonora Jakupi pas shumë kohe: Publikon këngën e re

Këngëtarja Leonora Jakupi ka publikuar këngë të re pas dy vjetësh.


Leonora Jakupi ka publikuar këngën e saj më të re me videoklip.

Ajo sjell këngën me titullin “A m’ke harru” pas dy vjetësh pauzë në muzikë.

Këngëtarja shfaqet me shumë stil në dukje, por në këngë nuk e ka braktisur stilin e muzikës për të cilin është e njohur.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë