Loading…
Leonora Jakupi për syfyr në Brezovicë, ka një mesazh për të gjithë agjëruesit |FOTO
  • 13/06/2018 | 09:12

Leonora Jakupi për syfyr në Brezovicë, ka një mesazh për të gjithë agjëruesit |FOTO

Leonora Jakupi është nder femrat më të bukura në estradën shqiptare.

Ajo me sharmin e saj  dhe mbi të gjitha me zërin e veçante ka rrëmbyer zemrat e publikut.

Në rrjetin social Instagram, Leonora ka publikuar pamjet nga ushqimin që është shërbyer në kohen e iftarit.

Leonora gjithmonë është treguar shumë besimtare duke treguar se di të jetë një njeri shumë pozitiv.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë