Loading…

Leonora Jakupi zgjedh fjalët më të mira për Sabri Fejzullahun

  • 16/09/2020 | 16:37

Leonora Jakupi zgjedh fjalët më të mira për Sabri Fejzullahun

Leonora Jakupi me urim të veçantë për Sabri Fejzullahun, kështu e quan.


Leonora Jakupi zgjodhi fjalët më të bukura për Sabri Fejzullahun. Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbushi plot 73 vjet jetë.

Me rastin e ditëlindjes, artisti ka pranuar urime të panumërta, nga familjarë, miq, fansa e kolegë të estradës.

Nuk mungoi as urimi i Leonora Jakupit, e cila me këtë rast ndau një fotografi nga videoklipi që e kishte me Sabriun.

“Urime ditelindja legjende e gjalle. Te duam pa fund!”, ka shkruar ajo sipër këtij imazhi.

Për dallim prej artistëve të tjerë, Sabri Fejzullahu gjatë kësaj periudhe nuk ka qenë shumë aktiv me projekte të reja muzikore.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë