Loading…

Leonora poston një fotografi: Po duket për mrekulli

  • 18/07/2019 | 19:55

Leonora poston një fotografi: Po duket për mrekulli

Pa dyshim që Leonora Jakupi vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më dashura për publikun tonë, transmeton Gazeta Metro.


Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në zemrat e publikut.

Leonora tani është rikthyer fuqishëm në skenë.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se posa ka dalë nga parukeria e me këtë pamje po duket kaq ndryshe.

Kënga e fundit e Leonorës titullohet ‘A m’ke harru’ dhe për gjashtë ditë ka marrë gjysmë milion klikime. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë