Loading…

Leonora, shfaqet si princeshë në fotot e fundit

  • 29/10/2021 | 09:05

Leonora, shfaqet si princeshë në fotot e fundit

Këngëtarja Leonora Jakupi ka postuar një set fotografish ku shihet e veshur me plot glamur

Këngëtarja, e cila nuk po i ndien moshën dhe çdo ditë e më shumë duket më e bukur ka postuar një set fotografik ku shihet e veshur me një fustan të zi me ca shirita të kuq.

“Kur ke njerëz të mirë afër vetës është fat”, ka shkruar Leonora poshtë fotografive të saj.

Kujtojmë se Leonora nuk ka lansuar ndonjë këngë të re kohëve të fundit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë