Loading…

Letra e ashpër e SHBA’ve, Thaçi mbledh liderët e shtetit

  • 12/02/2019 | 21:26

Letra e ashpër e SHBA’ve, Thaçi mbledh liderët e shtetit

Pas letrës së dërguar sot nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në një restorant në Prishtinë janë mbledhur krerët e shtetit.


Presidenti Hashim Thaçi ka mbajtur një takim sot me krerët e koalicionit qeverisës në një nga restorantet e Prishtinës.

Të pranishëm aty janë parë edhe zëvendëskryeministrat Dardan Gashi e Fatmir Limaj.

Asnjëri nga ta nuk ka dhënë detaje për mediat në lidhje me takimin e mbajtur.

Pritet të merret vesh në vazhdim se çfarë ka ndodhur në këtë takim dhe nëse është marrë ndonjë vendim.

Amerika prish raportet me Kosovën për taksë: S’mund të besojmë që s’po na dëgjoni

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë