Loading…

‘Lewandowski’ i Malishevës bëhet i Ballkanit: Albion Rrahmani transferohet në Suharekë, deri në vitin 2024

  • 23/06/2021 | 16:55

‘Lewandowski’ i Malishevës bëhet i Ballkanit: Albion Rrahmani transferohet në Suharekë, deri në vitin 2024

Klubi i Suharekës, FC Ballkani, ka bërë zyrtarizimin e sulmuesit të Malishevës, Albion Rrahmani, shkruan Gazeta Metro.


Albion Rrahmani ishte një ndër futbollistët më të përfolur në sezonin që e lamë pas në ligën e parë.

Ai bëri paraqitje mbresëlënëse me FC Malishevën, ku edhe iu vë pseudonimi ‘Lewandovski i Malishevës’.

Ballkani sot ka nënshkruar kontratë tre vjeçare me Rrahmanin. Kjo kontratë e mban atë në Suharekë deri në vitin 2024.

Më poshtë keni njoftimin e klubit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë