Loading…
Lexoni motin para se të bëni plane për fundjavë: Temperaturat për sot
  • 23/06/2018 | 23:52

Lexoni motin para se të bëni plane për fundjavë: Temperaturat për sot

Të dielën në Kosovë pritet të mbajë mot me vranësira.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie të ndjeshme nën vlera mesatare. Minimalet do të luhaten nga 8C deri në 12C, e maksimalet nga 19C deri në 20C.

Do të fryejë erë mesatare dhe mesatarisht e fuqishme nga verilindja 3-13m/s. Shtypja atmosferike, do të rritet mbi vlera normale.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë