Loading…

Liberta e vendosur: Këto janë dy shqiptaret që vishen më së bukuri

  • 12/06/2019 | 16:40

Liberta e vendosur: Këto janë dy shqiptaret që vishen më së bukuri

Vet një nga vajzat e ekranit që i kushton shumë vëmendje pamjes së saj.


E kuruar dhe gjithnjë e veshur sipas trendeve të fundit, e jo rrallë në Instagram e kemi parë me veshje të markave luksoze.

Sipas fotografive të moderatores së emisionit Prive në Klan Kosova, Liberta Spahiut, në dollapin e saj ka Louis Vuitton, Balenciaga, Valentino, Yves Saint Laurent e e tjera marka të etiketuara si luksoze.

Ndërsa që nga fillimi i karrierës, ajo vishet për emisionet e përjavshme e në paraqitjet e tjera publike, nga dizajneri kosovar Valdrin Sahiti.

Mirëpo, kush janë dy shqiptaret që vishen më së bukuri sipas saj?

Sot në Instastory të Instagramit, Spahiu ka publikuar një fotografi ku i ka vënë fotografitë e dy vajzave: blogeres dhe trashëgimtares së Top Medias, Lori Hoxhës dhe blogeres tjetër shqiptare Aureta Thomollari.

Dhe Liberta ka shumë të drejtë, të dyja vajzat po që kanë shumë stil!

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë