Loading…

Liberta Spahiu tregon se në cilën moshë e ka humbur virgjërinë

  • 01/02/2021 | 16:40

Liberta Spahiu tregon se në cilën moshë e ka humbur virgjërinë

“True or False” trendi i momentit në Instagram ka bërë që shumë personazhe të zbulojnë gjëra personale nga jeta e tyre. Ditën e djeshme moderatorja kosovare Liberta Spahiu iu përgjigj pyetjeve të ndjekësve të saj.


Liberta është një personazh për të cilin publiku ka shumë kureshtje dhe të shumta kan qenë pyetjet që i janë drejtuar.

Liberta ka zbuluar disa detaje nga personaliteti i saj, ka pohuar se është tip që nervozohet shpejt. Në lidhje me disa gjëra që në Shqipëri jan akoma tabu, ajo ka treguar pa komplekse që puthjen e parë e ka dhënë në shkollën fillore dhe se ka kryer marrëdhënie për herë të parë kur ishte 20 vjeç.

Një pyetje që i erdhi nga një ndjekës ishte në lidhje me ndërhyrjet estetike, ndjekësja e pyet nëse e i ka të bëra buzët.

“E pavërtetë! Goja s’bohet me botox oj qyqe!”- ia kthen moderatorja.
Në lidhje me garderobën e saj e cila është shumë e diskutuar për momentin, Liberta ka ndarë disa pamje me ndjekësit dhe kanë qenë të shumtë ndjekësit që i kanë propozuar të nxjerrë në shitje rrobat që ajo nuk i vesh më.

Moderatorja e pohoi faktin që shumë personazhe po e kopjojnë si prezantuese dhe formatin e saj.

Në lidhje me jetën e saj private dhe përsa i përket partnerit apo ndonjë plani të afërt ajo nuk zbuloi diçka konkrete, por pohoi që dëshiron të ketë një fëmijë në të ardhmen.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë