Loading…

Liberta Spahiu zbulon më shumë rreth saj në vlogun të cilin do ta publikoj sot

  • 30/06/2020 | 15:47

Liberta Spahiu zbulon më shumë rreth saj në vlogun të cilin do ta publikoj sot

Prezantuesja e njohur shqiptare, Liberta Spahiu ka paralajmëruar një vlog të radhës.


Ajo ndau një video të shkurtër në Instagram për t’i njoftuar të gjithë ndjekësit e saj se shumë shpejtë do të publikohet vlogu që flet për të ardhmen. Dhe koha erdhi, sonte në ora 18:00.

A do të rikthehet koronavirusi, çfarë do të ndodhë me politikën në Kosovë dhe cili është fati i Libertës.

Të gjitha këto do t’i kuptoni me anë të letrave tarot.

“A do te rikthehet CoronaVirusi? Cfare do te ndodh me politiken ne Kosove?! Cfare fati parashihet ta kem UNE#LIBERTÉ is back… Nje vlog per te mos u humbur… Sa prej jush keni deshire me dite se cfare do ndodhe me fatin tuaj ne nje te ardhme te afert? Sa ju besoni letrave tarot !#?!? Se shpejti do te keni rast te ndiqni dy miq te mi qe do na shpalosin shume gjera interesante!”, ka shkruar moderatorja./Prive.al

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë