Loading…

Liderët nga Maqedonia i shkojnë Edi Ramës në Tiranë

  • 29/12/2016 | 21:26

Liderët nga Maqedonia i shkojnë Edi Ramës në Tiranë

Liderët e partive politike shqiptare në Maqedoni i kanë shkuar sot në vizitë kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama.


Ali Ahmeti nga Bashkimi Demokratik për Integrim, Bilall Kasami nga Lëvizja Besa dhe Zijadin Sela nga Lëvizja për Reforma e Partisë Demokratike Shqiptare, janë pritur nga kryeministri shqiptar dhe ministri i Punëve të Jashtme i Shqipërisë, Ditmir Bushati.

Rama në profilin e tij në Facebook ka publikuar fotografi nga takimi me politikanët shqiptarë.

“Vëllazërisht”, ka shkruar Rama si mbishkrim mbi fotografitë.

15747575_10154331119476523_5011891374894798798_n

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë