Loading…

Lidhja e tyre kalon në një stad tjetër: Kim njofton Pete me fëmijët

  • 24/12/2021 | 14:14

Lidhja e tyre kalon në një stad tjetër: Kim njofton Pete me fëmijët

Kim Kardashian ka bërë një hap të madh në marrëdhënien e re dhe thuhet se ka prezantuar me katër fëmijët e saj të dashurin Pete Davidson. Sipas “Hollywood Life”, sipërmarrësja e “SKIMS”, 41 vjeçe, e çoi romancën e saj me yllin e “SNL” në nivelin tjetër duke e lejuar atë të takonte North, Saint, Chikago dhe Psalm me burime që thanë që fëmijët ‘e adhuronin’ komedianin.


Ndërkohë, thuhet se Pete ‘nuk është i shqetësuar’ për përpjekjet e fundit të Kanye West për t’u pajtuar me gruan e tij.

Kim Kardashian ka bërë një hap të madh në marrëdhënien e re dhe thuhet se ka prezantuar me katër fëmijët e saj të dashurin Pete Davidson. Sipas “Hollywood Life”, sipërmarrësja e “SKIMS”, 41 vjeçe, e çoi romancën e saj me yllin e “SNL” në nivelin tjetër duke e lejuar atë të takonte North, Saint, Chikago dhe Psalm me burime që thanë që fëmijët ‘e adhuronin’ komedianin.

Ndërkohë, thuhet se Pete ‘nuk është i shqetësuar’ për përpjekjet e fundit të Kanye West për t’u pajtuar me gruan e tij.

“Pete takoi fëmijët e Kim dhe ajo e prezantoi me ta si “mikun e mamasë”. Kim mendoi se ishte vërtet e lezetshme mënyra se si ai ndërvepronte me ta dhe se ai u përpoq t’i bënte fëmijët e saj të qeshin ashtu si bën të gjithë ata që takon!”, tregoi një burim për “Hollywood Life”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë