Loading…

Lidhja Lumbardh – Alby kalon në nivel tjetër, çka po ndodh mes tyre?

  • 30/11/2023 | 13:07

Lidhja Lumbardh – Alby kalon në nivel tjetër, çka po ndodh mes tyre?

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Alby dhe Lumbardhi po vazhdojnë t’i afrohen seç herë e më shumë njëri-tjetrit.


Pas puthjes që Lumbardhi i ka dhënë në qafë së fundmi, dyshja kanë bërë hapin tjetër.

Alby i është ulur në prehër Lumbardhit, dhe ata duken ta pëlqejnë këtë afërsi të krijuar.

Gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë