Loading…

Lidhja me Ben Affleck po i ecën mbarë: Jennifer Lopez nënshkruan kontratë milionëshe me Netflix

  • 08/06/2021 | 20:16

Lidhja me Ben Affleck po i ecën mbarë: Jennifer Lopez nënshkruan kontratë milionëshe me Netflix

Jennifer Lopez ka nënshkruar një kontratë shumë-vjeçare me Netflix, e cila do t’i sjellë asaj miliona dollarë fitim, transmeton Gazeta Metro.


Këngëtarja dhe aktorja i bashkuan forcat me producentët Benny Medina dhe presidenten e “Nuyorican Productions” Ellen Goldsmith – Thomas, shkruan IDJ Videos.

Jennifer do të prodhojë përmbajtje filmike dhe televizive me aktore, shkrimtarë dhe regjisorë.

“Unë jam e ngazëllyer për të ju njoftuar partneritetin tim të ri me Netflix. Ellen, Benny dhe unë besojmë se nuk ka një shtëpi më të mirë për ne sesa një kompani e krijimit të përmbajtjes që përpiqet t’i kundërvihet arsyes së shëndoshë dhe t’ia shesë atë direkt miliona njerëzve në të gjithë botën që nuk shohin më art dhe argëtim me ato kufizime të së kaluarës.”, tha J Lo.

Ndryshe, ajo ëshët duke shijuar lidhjen e saj me Ben Affleck dhe si duket kjo i ka bërë edhe mirë pasi këngëtarja dhe aktorja po shijon suksese të reja./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë