Loading…

Liga e Europës: Arsenal fiton në udhëtim kundër Olympiacos

  • 20/02/2020 | 23:14

Liga e Europës: Arsenal fiton në udhëtim kundër Olympiacos

Arsenal ka shënuar fitore të vështirë por shumë të vlefshme kundër Olympiacos.


Udhëtimi i ‘Gunners’ në Greqi ishte i vështirë, por në fund ishte i suksesshëm, shkruan lajmi.

Arsenal arriti të mposht skuadrën e Olympiacos me rezultatin minimal 0:1, për t’i lehtësuar vetes punë për ndeshjen e kthimit.

‘Gunners’ arritën të gjenin golin tek në minutën e 81’, me anë të Alexandre Lacazette.

Goli i francezit ishte vendimtar për këtë takim, duke vendosur fituesin, dhe duke lehtësuar punët e Arsenal për ndeshjen e kthimit që luhet në ‘Emirates’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë