Loading…

Lille dhe Milan ndajnë pikët: Kjo është renditja në tabelë

  • 26/11/2020 | 21:04

Lille dhe Milan ndajnë pikët: Kjo është renditja në tabelë

Lille dhe Milan kanë ndarë pikët në debin e mbrëmjes në Ligën e Evropës, duke barazuar 1:1, transmeton Gazeta Metro.


Për Milanin ishte Samu Castillejo ai që shënoi gol në fillim të pjesës së dytë.

‘Rossonerët’ nuk arritën të ruajnë këtë epërsi, pasi vendasit barazuan me anë të Jonathan Bamba, në minutën e 65’.

Pas katër xhirosh në grupin H, Lille kryeson me tetë pikë, një më shumë se Milan. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë