Loading…

Limaj, Lushtaku e ish luftëtarë të tjerë të UÇK-së festojnë bashkë 28 Nëntorin në Burojë të Skenderajt

  • 28/11/2022 | 22:44

Limaj, Lushtaku e ish luftëtarë të tjerë të UÇK-së festojnë bashkë 28 Nëntorin në Burojë të Skenderajt

Në vendlindjen e ish-presidentit Hashim Thaçi, në Burojë të Skenderajt, sonte janë mbledhur ish-ushtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.


Bashkë sonte janë bërë edhe politikanë nga PDK e Nisma Socialdemokrate, për të festuar 28 Nëntorin.

Të pranishëm në këtë festim janë edhe familjar të Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit.

Një video-incizim nga ky rast është publikuar nga ish-deputeti, Zafir Berisha.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë