Loading…

Limaj: Sonte u instalua sistemi një partiak në Kosovë

  • 04/04/2021 | 21:23

Limaj: Sonte u instalua sistemi një partiak në Kosovë

Fatmir Limaj ka reaguar pas zgjedhjes së presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani.


Përmes një postimi në Facebook, Limaj tha se sonte u instalua sistemi një partiak në Kosovë, fatkeqësisht me ndihmën e atyre që i thonë vetes opozitë.

Tutje në status ai tha se fton  zërin e vërtetë opozitarë të bëhet bashkë në mbrojtje të shtetit kushtetues dhe vlerave demokratike të vendit tone.

Sonte u instalua sistemi një partiak në Kosovë, fatkeqësisht me ndihmën e atyre që i thonë vetes opozitë. Kjo ndodhë veç…

Posted by NISMA Socialdemokrate on Sunday, 4 April 2021

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë