Loading…

Linda Halimi merr vitamin D në mënyrë natyrale, trupi i saj duket bombastik

  • 24/11/2020 | 21:35

Linda Halimi merr vitamin D në mënyrë natyrale, trupi i saj duket bombastik

Linda Halimi asnjëherë nuk heziton të vë në pah fizikun e saj të tonifikuar që e ka ndërtuar falë angazhimit të rregullt.


Këngëtarja nga Kosova, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, numëron mbi 431 mijë ndjekës në Instagram, ku kohë pas kohe shpërndan imazhe të ndryshme.

Dhe derisa temperaturat te ne kanë rënë, në Florida mund të bëhet plazh dhe Linda e ka shfrytëzuar motin e mirë për të sjellë ndjesinë e verës.

Ajo i ka shpërndarë disa fotografi në rrjetet sociale, ndërsa në disa sosh ka pozuar me bikini.

Pozat e këngëtares kanë marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj, ndërkohë që ka vënë në plan të para trupin e formësuar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë