Loading…

Linda Halimi pozon nga shtrati, vë në pah linjat trupore

  • 26/10/2021 | 10:31

Linda Halimi pozon nga shtrati, vë në pah linjat trupore

Këngëtarja ka postuar imazhet ku vuri në pah kthesat e trupit.


Lindita Halimi, është njëra ndër këngëtaret e dashura të publikut mjaft e talentuar.

Ajo është mjaft aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këngëtarja me imazhet e fundit ka treguar se vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret shqiptare me fizikun më seksi.

Këngëtarja shqiptare së fundi ndau disa imazhe joshëse në Instagram e veshur me rroba të pakta.

Ajo theksoi linjat e reja trupore duke pozuar nga shtëpia e saj e re teksa pranoi komente pozitive nga ndjekësit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë