Loading…

Linda Halimi pret bashkëshortin të kthehet në shtëpi, vetëm në të brendshme

  • 15/02/2020 | 08:53

Linda Halimi pret bashkëshortin të kthehet në shtëpi, vetëm në të brendshme

Me 14 shkurt në mbarë botën u festua Shën Valentini.


Të gjithë çiftet shfrytëzojnë këtë datë për të suprizuar partnerin në mënyra të ndryshme.

E në mënyrë romatike për ta bërë këtë e ka zgjedhur edhe këngëtarja shqiptare, Linda Halimi e cila ka publikuar imazhe e veshur vetëm në të brendshme me ngjyrë të kuqe.

“Duke e pritur të dashurin të vije në shtëpi”, ka shkruar Linda sipër imazhit teksa vuri në pa linjat “përvëluese”.

Kujtojmë që Linda është e martuar me Davon Edwards me të cilin ka një fëmijë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
mark[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë