Loading…

Linda Halimi tregon se ka kryer këtë ndërhyrje estetike

  • 30/06/2020 | 10:30

Linda Halimi tregon se ka kryer këtë ndërhyrje estetike

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, përkundër se prej vitesh është zhvendosur në Amerikë, po vazhdon të pëlqehet mjaft shumë nga publiku.


Krahas projekteve, viteve të fundit artistja nga Vitia është komentuar në masë të madhe edhe për ndryshimin drastik që ka bërë në dukje.

E së fundmi, Halimi përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale tregon se ka bërë një ndërhyrje në buzë.

E njëjta ka publikuar një video në Instagram, përmes së cilës thekson më shumë buzët dhe transformimin e saj.

“Buzë të reja, kush i ka bërë? Kjo është eksperienca ime e parë me injeksione dhe jam shumë rehat. Jam e lumtur sepse jam e frikësuar nga të pasurit ndonjë të tillë në fytyrën time”, ka shkruar ajo mes tjerash.

Linda përgjatë kësaj kohe ka qenë tejet e angazhuar edhe në projekte të ndryshme muzikore.

Këngëtarja vetëm pak javë më parë solli projektin e ri të titulluar “Better You”.

View this post on Instagram

#new #lips #who dis ? 👄 💜🙌🏼🙌🏼 @dr.thuydoan Got me obsessed 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ she made my first time experience with injection so comfortable and I am grateful because I absolutely am horrified by the thought of having anything injected into my face! Thank you @dr.thuydoan 💜💜🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼 I love you #injections #atlantafillers #atlspa

A post shared by ♈️ 𝔏𝔦𝔫𝔡𝔦𝔱𝔞 ♈️ (@linditaworld) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë