Loading…

Linda thotë se Blerando del sonte: Është i neveritshëm

  • 08/12/2023 | 11:38

Linda thotë se Blerando del sonte: Është i neveritshëm

Linda ka diskutuar me Shqipen rreth Blerandos.


Ajo tha se ai është “i neveritshëm” dhe mendon se do të dalë sonte.

Këngëtarja po ashtu u shpreh se ai nuk di të debatojë dhe nuk mund të shkojë më larg.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë