Loading…

Lindi dashuria mes dy kunatave të famshme

  • 13/08/2019 | 14:10

Lindi dashuria mes dy kunatave të famshme

Kur Dua Lipa dhe Anwar Hadid bënë publike lidhjen e tyre, të gjithë ishin kuriozë të dinin marrëdhënien e saj me dy motrat supermodele të Anwar, Gigi dhe Bella.


Për këtë, mjafton të kontrollosh pak në ‘Instagram-in’ e Duas dhe menjëherë kuptohet se ajo dhe Gigi Hadid shkojnë shumë mirë bashkë.

Në pothuajse çdo foto të këngëtares shqiptare, kunata e saj nuk lë pa shprehur pëlqimin dhe dashurinë për të. Në postimin e fundit, Gigi ka komentuar me një fjalë të vetme që shpreh çdo gjë: ‘Dashuri’.

Me siguri Gigi dhe Dua kanë kaluar kohë bashkë dhe janë afruar shumë me njëra-tjetrën.

E njëjta gjë shkon dhe për mamanë e Anwar, ndërsa përsa i përket Bella-s, ende nuk dihet se çfarë mendimi ka për lidhjen e re të vëllait apo për kunatën e saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë