Loading…

Lindsey në “hall” me rrobat, mezi ia zënë gjoksin

  • 25/11/2020 | 08:16

Lindsey në “hall” me rrobat, mezi ia zënë gjoksin

Lindey sërish pati problem me veshjen.


Lindey Pelas është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet, foto në të cilat shfaqet tejet atraktive e edhe videot nuk mungojnë.

Në pothuajse të gjitha postimet që bën vihen re rrobat e vogla, apo ndoshta gjoksin gjigant nuk po ia zënë.

Njësoj ka ndodhur edhe me postimin e fundit ku shihet se ajo nuk ka veshur fare as reçipeta.

Lindsey ndiqet nga një numër i madh i njerëzve të cilët asnjëherë nuk i lë të mërziten.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë