Loading…

Lindsey Pelas merr vëmendjen me veshjen e ngushtë, ekspozon gjoksin

  • 16/05/2021 | 10:04

Lindsey Pelas merr vëmendjen me veshjen e ngushtë, ekspozon gjoksin

Lindsey ka pozuar joshëse për rrjete sociale.


Bukuroshja amerikane, e cila njihet mjaft shumë për linjat trupore që posedon ka postuar në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, ka ndarë disa ku shihet me veshjen e ngushtë që theksonte asaj linjat trupore.

Ajo ishte veshur me bluzëne  hapur tek gjoksi dhe pantallona ngjyrë kremi, të cilat i kombinoheshin mjaft bukur mes vete.

Lindsey grumbullon rreth 9 milionë ndjekës mjaft aktiv, me pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë