Loading…

Linjat trupore të Oriolës, tatuazh në këmbën e këtij mashkulli

  • 22/02/2020 | 20:32

Linjat trupore të Oriolës, tatuazh në këmbën e këtij mashkulli

Oriola Marashi vazhdon të mbetet ndër vajzat shqiptare më tërheqëse.


Me linjat e bukura trupore, Oriola merr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundi një fans i saj ka bërë tatuazh në këmbë fotografinë e Oriolës.

Ajo fotografinë e shpërndau në Instagram, ku edhe e falënderoi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë