Loading…
Lionel Messi shënon përsëri, i siguron Barcelonës fitore kundër PSV’së
  • 18/09/2018 | 20:50

Lionel Messi shënon përsëri, i siguron Barcelonës fitore kundër PSV’së

Barcelona është duke shënuar fitore në ndeshjen kundër PSV në ‘Camp Nou’ me tre gola përparësi, transmeton gazetametro.net.


Ishte ylli i këtij ekipi, Lionel Messi, i cili ka shënuar golin e parë kundër PSV’së në minutën e 32’të.

Ai që shënoi golin e dytë ka qenë francezi, Ousmane Dembele në minutën e 75.

Ndërsa, vetëm dy minuta më vonë Messi ka shënuar edhe një golë, duke i siguruar kështu fitore Barcelonës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë