Loading…

Lionel Messi shënon përsëri në miqësoren ndaj Gironas

  • 16/09/2020 | 20:23

Lionel Messi shënon përsëri në miqësoren ndaj Gironas

Lionel Messi ka arritur që të shënoi edhe një tjetër gol në ndeshjen miqësore që Barcelona është duke e zhvilluar me Gironan, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Johan Cruyff’, Barcelona dhe Girona janë duke zhvilluar një ndeshje miqësore, para fillimit të sezonit të ri futbollistik në Spanjë.

LEXO EDHE: Lionel Messi realizon super gol në miqësoren ndaj Gironas |VIDEO

Katalunasit janë duke udhëhequr me rezultatin 3-1. Goli i tretë u shënua nga Lionel Messi në minutën e 51’të. Për argjentinasin ishte ky goli i tij i dytë sonte. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë