Loading…
Lipjan: Djegin mbeturina, zjarri merr malin
  • 25/03/2019 | 13:15

Lipjan: Djegin mbeturina, zjarri merr malin

Një përson e ka njoftuar Policinë e Lipjanit se persona të dyshuar dhe të panjohur ia kanë vënë zjarrin fillimisht mbeturinave, mirëpo nga zjarri madh më pas është përfshirë edhe pylli, transmeton Gazeta Metro.


Njësitë përkatëse policore si dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendngjarje, me ç’rast kanë lokalizuar zjarrin.

Në raportin e Policisë nuk raportohet për të lënduar.

‘Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka njoftuar se të dyshuar të panjohur ia kanë vënë zjarrin fillimisht mbeturinave e më pas është përfshirë nga zjarri edhe pylli. Njësitë përkatëse policore si dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendngjarje, me ç’rast kanë lokalizuar zjarrin. Nuk raportohet për të lënduar’, thuhet në njoftimin e Policisë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë