Loading…

Lipjan: Një person gjendet i vdekur brenda veturës së tij

  • 26/12/2021 | 08:43

Lipjan: Një person gjendet i vdekur brenda veturës së tij

Një person është gjetur i vdekur mbrëmë në veturën e tij, në komunën e Lipjanit, shkruan Gazeta Metro.


Kjo u bë e ditur në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës.

Viktima u gjet pa shenja jete në veturën e tij, derisa policia ka hapur hetimez për këtë rast që cilësohet si vdekje e dyshimtë.

VDEKJE E DYSHIMTË /Lipjan 25.12.2021 – 19:53. Është gjetur pa shenja jete në veturën e tij një mashkull kosovar, vdekjen e personit e ka konstatuar mjeku kujdestar. Ndërsa me vendim te Prokurorit trupi i pa jete dërgohet për obduksion në IML. Rasti nën hetime./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë