Loading…

Lipjan: Qytetari gjen para në rrugë, ja çfarë bën me to

  • 07/03/2019 | 12:27

Lipjan: Qytetari gjen para në rrugë, ja çfarë bën me to

Një person nga Ferizaji e ka gjetur një shumë të parave në qytetin e Lipjanit, transmeton Gazeta Metro.


Paratë janë gjetur në rrugën ‘Burim Jashari’, ndërsa personi që i ka gjetur paratë i ka dorëzuar në stacionin e policisë në Lipjan .

Paratë janë gjetur afër një ëmbëltoreje dhe nuk e dinte se kujt mund t’i kishin humbur, indeksonline

“Pasi i gjeta në tokë i mora dhe menjëherë i dorëzova në polici. Kam dëshirë ta di se të kujt ishin ato para dhe a është lajmëruar ndokush në polici për t’i marrë”, ka thënë Jashari.

Shuma e parave të dorëzuar në polici është e ditur por për arsye që mund të paraqiten shumë persona nuk është bërë e ditur./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë