Loading…

Lipjani me objekt të ri të Komunës, kryetari i publikon fotografitë

  • 26/11/2022 | 22:28

Lipjani me objekt të ri të Komunës, kryetari i publikon fotografitë

Punimet në objektin e ri të Komunës së Lipjanit, tanimë janë në fazën përfundimtare.


Kryetari i kësaj komune, Imri Ahmeti ka postuar disa fotografi, duke uruar një mbrëmje të mirë me disa pamje nga ky objekt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë