Loading…

Liqeni i Batllavës, i tëri akull (Foto)

  • 08/01/2017 | 22:26

Liqeni i Batllavës, i tëri akull (Foto)

Nga temperaturat e ulëta që po mbizotërojnë këto ditë në Kosovë, kanë filluar të ngrihen edhe liqejtë.


Në disa foto që janë shpërndarë nëpër rrejtet sociale, shihet se si liqeni i Batllavës kalohet këmbë mespërmes nga qytetarët kurreshtarë, transmeton gazetametro.net.

Liqeni i Batllaves i ngrire

Banorët e zonës thonë se ka vite që ky liqe nuk është parë në këtë gjendje. /gazetametro.net

aaaaa

aaaa

aaa

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë