Loading…

Lirak Çelaj mohon ta ketë kërcënuar Ylli Hoxhën

  • 01/12/2016 | 15:36

Lirak Çelaj mohon ta ketë kërcënuar Ylli Hoxhën

Kryetari degës së PDK-së në Prishtinë, Lirak Çelaj ka mohuar se ka kërcënuar Ylli Hoxhën, shef i grupit të asambleistëve në Prishtinë.

Çelaj në një prononcim për Gazeta Metro, ka thënë se nuk është e vërtet se e ka kërcënuar kolegun e tij në Asamble Ylli Hoxhën.

Ai publikimin e Hoxhës në Facebook e ka cilësuar si goditje të ulët.

“E demantoj plotësisht atë që e ka shkruar atë në Facebook. Konsideroj se deklarata e tij është një goditje e ulët”, ka thënë Çelaj. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë