Loading…

Liria dhe Vushtrria luajnë sot në barazh, synojnë ngritjen në Superligë

  • 21/05/2022 | 09:06

Liria dhe Vushtrria luajnë sot në barazh, synojnë ngritjen në Superligë

Liria dhe Vushtrria do të përballen sot, më fillim nga ora 15:00, në kuadër të ndeshjes së barazhit.


Ndeshja do të luhet në stadiumin “18 qershori” në Klinë.

Skuadra fituese e këtij takimi do të ndeshet me ekipin që përfundon në vendin e tetë në Superligë.

Interesimi për ta shikuar këtë ndeshje ka qenë shumë i madh, me ç’rast të gjitha biletat janë shitur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë