Loading…

Liridon Leci konfirmon lëndimin e rëndë, pritet të mungojë 6 muaj

  • 15/09/2020 | 23:00

Liridon Leci konfirmon lëndimin e rëndë, pritet të mungojë 6 muaj

Mbrojtësi i njohur, Liridon Leci, ka pësuar një lëndim të rëndë në fazën përgatitore me Llapin dhe pritet të mungojë së paku për 6 muaj, shkruan Gazeta Metro.


35 vjeçari pritet të mungojë për së paku 6 muaj, pas një lëndimi të rëndë që ka pësuar së fundmi. Leci ka këputur ligamentet e gjurit të djathtë.

“Është e vërtetë që kam këputur ligamentet e gjurit të këmbës së djathtë. Së shpejti do operohem dhe me gjasë do mungojë për së paku 6 muaj” – ka deklaruar Leci për Gazeta Metro.

Kujtojmë që më 17 gusht, Liridon Leci iu bashkua skuadrës së Llapit duke nënshkruar kontratë 1 vjeçare. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë