Loading…

Lirim Kastrati tregon sakrificat që ka bërë e dashura kroate për të

  • 13/10/2021 | 22:15

Lirim Kastrati tregon sakrificat që ka bërë e dashura kroate për të

Lirim Kastrati, futbollisti i kombëtares së Kosovës ka folur për herë të parë për lidhjen e tij të dashurisë.

Kastrati është në lidhje me modelen kroate, Angie Liciious për më shumë se një vit, shkruan GazetaBlic Sport.

Futbollisti kosovar thotë se është i lumtur në lidhjen e tij, teksa lavdëroi kroaten për sakrificat që ka bërë për të.

“E ka lenë familjen e vet dhe ka ardhë me mua në Varshavë dhe nuk është as për atë lehtë. Kemi një vit e gjysmë që jemi bashkë, ajo ka bërë disa sakrifica për shkak të dashnisë”, tha Lirim Kastrati në ‘Dueli Sportiv’.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë