Loading…

Lirohen specat, kaq kushton kilogrami

  • 30/04/2022 | 10:16

Lirohen specat, kaq kushton kilogrami

Në Kosovë, pothuajse çdo produkt ka pësuar ngritje të madhe të çmimit.


Por rritja e çmimit të specave javë më parë deri në 8 euro kilogrami shkaktoi edhe një farë humori në rrjetet sociale.

Por tashmë çmimi i specave të djegës ka rënë dhe një kilogram mund të blihet me 1.49 centë.

Më poshtë keni fotografinë nga një dyqan ku shiten këta speca.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë