Loading…

Lirohet nga detyra drejtori ekzekutiv në Agjencinë për Mbrojtjen e Mjedisit

  • 09/06/2021 | 11:24

Lirohet nga detyra drejtori ekzekutiv në Agjencinë për Mbrojtjen e Mjedisit

Ilir Morina është liruar nga detyra e Drejtorit Ekzekutiv në Agjencinë për Mbrojtjen e Mjedisit.


Morina këtë e bëri të ditur duke shtuar se ai e ka kërkuar këtë vet.

Ai ishte liruar nga detyra edhe vitin e kaluar më 1 tetor me vendim të ish-ministrit të ekonomisë dhe ambientit, Blerim Kuqit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë