Loading…

Lirohet pak nafta, këto janë çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme

  • 08/09/2022 | 08:50

Lirohet pak nafta, këto janë çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar çmimoren e re të karburanteve e cila do të jetë valide për 24 orë, me fillim nga ora 10:00.


Përmes një njoftimi në faqen zyrtare në Facebook bëhet e ditur se çmimi maksimal i lejuar i produktit dizel është 1.70 euro, ndërsa për benzinë është 1.36 euro.

Kurse çmimi maksimal i lejuar i produktit të gasit është 0.76 euro.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë