Loading…

Lirohet shoferi i autobusit që u përfshi në aksidentin me dhjetëra të lënduar

  • 06/05/2018 | 23:46

Lirohet shoferi i autobusit që u përfshi në aksidentin me dhjetëra të lënduar

Shoferi i minibusit të aksidentuar dje në Pejë është liruar në procedurë të rregullt.


Lajmin e konfirmoi zëdhënësi i Prokurorisë Themelore të Pejës.

“Shoferi i minibusit të aksidentuar dje, i cili përfundoi me dhjetëra persona të lënduar, është liruar në procedurë të rregullt”, tha zëdhënësi i Prokurorisë, Ersan Qavolli.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Istog-Pejë.

31 persona janë lënduar në këtë aksident komunikacioni. 11 prej tyre ishin ndalur për trajtim të mëtejshëm në Spitalin Rajonal të Pejës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë