Loading…

Listës së AAK-së për deputetë i shtohet ekonomisti Agron Bacaj

  • 15/01/2021 | 20:20

Listës së AAK-së për deputetë i shtohet ekonomisti Agron Bacaj

Ish-shefi i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj, ka prezantuar edhe një tjetër kandidat që i është shtuar listës së AAK-së për deputetë.

Haradinaj njofton se kandidati është Agron Bacaj nga Klina, me profesion ekonomist.

“Agroni, si njëri ndër themeluesit e AAK-së në Klinë, përfaqëson besimin e votuesve besnikë të Aleancës”, shkruan Haradinaj në rrjetin social Facebook.

Njoftimi i plotë i Daut Haradinajt:

Në listën e AAK-së për deputetë do të jetë edhe Agron Bacaj nga Klina, me profesion ekonomist!

Agroni, si njëri ndër themeluesit e AAK-së në Klinë, përfaqëson besimin e votuesve besnikë të Aleancës. Përvoja e tij 20 vjeçare në kuadër të shërbimit civil e pasuron edhe më tej listën e AAK-së!

Na priftë e mbara Agron!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë