Loading…

LIVE: Digjet një shtëpi në Prishtinë (Video)

  • 22/07/2017 | 23:52

LIVE: Digjet një shtëpi në Prishtinë (Video)

Në lagjen ‘Taul Bahçe’ në Prishtinë po digjet një shtëpi.


Policia dhe zjarrfikësit kanë dalur menjëherë në vendin e ngjarjes, transmeton gazetametro.net

Nuk dihet a ka viktima përveç dëmeve material./gazetametro.net

https://www.facebook.com/kallxo/videos/1380399592029518/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë