Loading…
Liverpooli kalon në epërsi ndaj Bayernit, shumë afër kualifikimit tutje
  • 13/03/2019 | 22:34

Liverpooli kalon në epërsi ndaj Bayernit, shumë afër kualifikimit tutje

Liverpooli ka arritur që të kalojë në epërsi ndaj Bayernit, transmeton Gazeta Metro.


Goli i epërsisë për 1-2 u shënua nga Virgil Van Dijk në minutën e 69-të.

Rezultati momental nga të dy ndeshjet është 1-2 në favor të Liverpoolit, kurse Bayernit tani i duhet një rikthimin i rezultatit në 3-2 për të kaluar tutje.

Përveç fitores, çdo barazim e dërgon Liverpoolin në çerekfinale./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë