Loading…

Lladrovci e kap vetë kazmën, nuk është i kënaqur me punimet në rrugë (Video)

  • 27/03/2017 | 21:04

Lladrovci e kap vetë kazmën, nuk është i kënaqur me punimet në rrugë (Video)

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, duket se e ka marrur seriozisht çështjen e shtrimit të rrugëve.


Madje, Lladrovci kërkoi një kazmë për ta parë cilësinë e rrugës. Për këtë, nuk u nda i kënaqur, me ç’rast i tha punëkryesit se ‘rrugët tona nuk kanë për t’u shtruar si deri sot’.

‘Ja si punojnë kompanitë tona’, tha Lladrovci.

Ndërkaq, Lladrovci tha se nuk do ta dënojë kompaninë, por ajo është detyruar t’i kthejë punimet nga fillimi.

Për këtë, ankesë kishin vetë qytetarët, pasi sipas tyre, kishin vërejtur që rruga nuk po rregullohej si duhet./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë