Loading…

Lladrovci e Pacolli takohen sërish

  • 29/11/2016 | 16:27

Lladrovci e Pacolli takohen sërish

Kandidati i PDK-së për kryetar të Drenasit, Ramiz Lladrovci, është takuar sot prapë rastësisht në një restorant me Presidentin e AKR-së, Behgjet Pacolli.

Mësohet se kandidati Lladrovci i ka kërkuar falje Pacollit për një situatë të keqe që ishte krijuar javën e kaluar, ku Lladrovci i kishte kërkuar ish Presidentit të Kosovës të ia liroj tavolinën për shkak se i kishte thënë se është e rezervuar për një takim të tij me mësimdhënës.

Kujtojmë se javën e kaluar shtabi zgjedhor i AKR-së, kishte akuzuar Ramiz Lladrovcin se kishte përzënë nga restoranti liderin e tyre, veprim i cili kishte ngjallur reagime në gjithë Kosovën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë