Loading…

Lladrovci: Korrotica dhe Drenasi, po ju pret për Stadiumin nacional

  • 30/09/2022 | 23:31

Lladrovci: Korrotica dhe Drenasi, po ju pret për Stadiumin nacional

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka deklaruar se “ndërtimi i Stadiumit nacional, nuk është çështje e vogël”.


Sipas Lladrovcit, Stadiumi nacional do të ishte portë triumfale për Kombëtaren e Kosovës që është krenari e jona.

“Stadiumi nacional do të ishte motiv shtesë për fitoret e reja të shqiponjave tona!

Respekt kryetar Ademi, Korrotica dhe Drenasi, po ju pret për Stadiumin nacional!”, ka deklaruar ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë