Loading…

Lladrovci përgëzon Mimi Kodhelin, ‘Qytetare Nderi’ e Drenasit, për emërimin në NATO

  • 24/06/2021 | 15:30

Lladrovci përgëzon Mimi Kodhelin, ‘Qytetare Nderi’ e Drenasit, për emërimin në NATO

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka përgëzuar zonjën Mimi Kodheli, me rastin e emërimit Zëvendës Presidente e Asamblesë Parlamentare të NATO-s, duke u shprehur se është lajm i jashtëzakonshëm, i gëzueshëm dhe meritor.


Kryetari Lladrovci ka cekur se “ky post dhe kjo përgjegjësi, është krenari për kombin, për kontributin e NATO-s për Kosovën, edhe për neve që e kemi “Qytetare Nderi”.”

Postimi i plotë i z. Lladrovci:

Zonja Mimi Kodheli, “Qytetare Nderi” e komunës së Drenasit, është zgjedhur Zëvendës Presidente e Asamblesë Parlamentare të NATO-s. Lajm i jashtëzakonshëm, i gëzueshëm dhe meritor.
Ky post dhe kjo përgjegjësi, është krenari për kombin, për kontributin e NATO-s për Kosovën, edhe për neve që e kemi “Qytetare Nderi”. Ne i urojmë znj. Kodheli suksese me përgëzimet që të vazhdojë të na bëjë krenar duke e fuqizuar NATO-n dhe sigurinë globale.
Urime, suksese znj. Mimi Kodheli. Dalshi faqebardhë!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë